Peki Sadece Kendimizi İyi Hissetmek İçin Mi?

Gecelik ve Sabahlık, 17. yüzyıldan itibaren yaygınlaşan gece elbiseleri veya gece giyim sektörünün ardından çeşitli varyasyonlarla karşımıza çıkmıştır. İlk başlarda pijama adı altında, uyuduğumuz zamanlarda konforu arttırmak, üşümemek ve temizlik açısından herkesin vazgeçilmezi hale gelen bu giyim tarzı, modanın ilerlemesi ile birlikte ipek, saten gibi kumaşlar kullanılmaya, sektörün gelişmesiyle birlikte yeni modeller ve tarzlarla karşımıza çıkmaya başladı ve şu anda bayan iç giyim kategorisinin vazgeçilmezi haline geldi.
Bayanlar İçin Gecelik ve Sabahlık Ne İfade Ediyor?
Biz kadınlara uykumuzda bile özel, kalktığımız andan itibaren güzel olduğumuzu hissettirir Gecelik ve Sabahlık takımları. Günün yorgunluğuyla birlikte üzerimizden attığımız günlük kıyafetlerimizi bu özel parçalarla değiştirdiğimiz anda hem evde olduğumuzu hisseder hem de o kalenin prensesi olduğumuzu tekrar tekrar hatırlarız. Birbirinden güzel desenleri ve maddi uygunluğu göze alındığında, kendimizi özel hissetmek için çok kısa bir yol değil mi?
Peki Sadece Kendimizi İyi Hissetmek İçin Mi?
Bayan iç giyim alışverişlerinde elleri ilk gecelik reyonuna giden biz kadınların elbette bir bildiği var. Kendinin en iyi halinde olan bir kadının, pamuklara sarılmış gibi rahat ve huzurlu bir uykudan sonra kendini dinç hissederek, en güzel ve en iyi ruh haliyle uyandığı sabahların ardından elini atacağı her işi en mükemmel şekilde yapacağını düşünüyoruz. Güçlü ve güzel hissederek güne başlayan bir kadının, bu hayatta her şeyi başarabileceğine, her zorluğu yenebileceğine inanıyoruz.
Fantazi Giyim denilince akıllardaki en masum, en naçizane bu parçalar bize kendimizi güçlü ama bir o kadar şefkatli, tutkulu ama bir o kadar da nazlı hissettirir. Gecelik giyen bir kadının kendini yatak odasında da en iyi şekilde tanımlayabildiğini, sınırlarını belirleyebildiğini, şehvetli tarafını açığa çıkarabildiğini ve odanın asıl yıldızı olduğunu da unutmamak gerekir. Olduğu kişiyi en çarpıcı ve net şekilde vurgularken, güzelliğinizin karşınızdaki kişi tarafından asla göz ardı edilemeyeceğini kesin olarak belirtmekte yarar var. Unutmayın! Gecelik bir uyku kıyafetinden her zaman çok daha fazlasıdır. Gecelik sizin yaşam stilinizi, moda tarzınızı, asilliğinizi ve mükemmelliğinizi ortaya çıkartır.
Gözlerinizi Açtığınız Anda
Güneşin odanıza dolmasıyla birlikte, geceliğinizin dokusunu hissederek uyandığınız o mükemmel güne, üzerinize kolaylıkla geçirebileceğiniz, vücudunuza artık yataktan kalktığınızın sinyalini veren ancak geceliğinizin verdiği hissi de sabah ritüeliniz boyunca sürdürebilecek bir sabahlıkla birlikte güzel bir güne başlamaya hazırsınız. Cildinizde süzülen narin kumaşlarıyla sabahlıklar size istediğiniz gizliliği verirken aynı zamanda hafifliği ile sizi hala bulutların üzerindeymişsiniz gibi hissettirir.
Size bu olağanüstü hissi çok uygun bir fiyatla kapınıza kadar getiren, birbirinden farklı tarzlarıyla kendi sesinizi bulabildiğiniz Gecelik ve sabahlık takımlarının yanı sıra bayan iç giyim ve fantezi giyim kategorilerinde size yepyeni, renkli bir dünya açan SecretMod sayfamıza bekleriz.

1 den 52 e 124 (3 sayfa) ürün gösteriliyor