Doğru Sütyen Testi

Her kadın günlük hayatında içinde rahat olduğu sütyen-külot eşleşmesini yakalamanın peşindedir. Biz kadınlar için sıkan bir sütyen ya da iz yapan bir külot ne demektir bilirsiniz. Dahası kötü bir şans gibi peşimizi bırakmayan bu lanet bize gittikçe ıstırap vermeye başlar ve ister istemez bilinen noktaya varırız. Yanlış sütyen-külot seçimi vücudu zarar vermesinin yanısıra istediğiniz görüntüyü yakalamanızı da büyük oranda etkileyecektir. Giydiğiniz kıyafetlerin duruşundaki etkisinden bahsetmeyeceğim bile. Endişelenmenize hiç gerek yok. Sadece basit birkaç madde ile vücudunuza en uygun sütyen-külot ikilisini bulabilirsiniz. Beni takip edin!
Şunlara Dİkkat!

  • Sütyen
  • Doğru Sütyen Testi
  • Külot
  • Külot Tipleri

SÜTYEN
Sütyen satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur beden ölçünüzdür. Beden ölçünüze uygun olmayan bir sütyeni satın alınmanız halinde büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İçinde rahat edebileceğiniz bir sütyen dış görünüşünüzü de harikulade bir şekilde etkileyecektir. Sütyen alırken size uygun göğüs altı ölçünüz ve cup ölçünüz gereklidir. Bunu yapmak içi ilk olarak bir mezuraya ihtiyacınız olacak. Göğüs tipleri kadından kadına farklılık gösterir. Bu nedenle sütyen seçimi yaparken dolgulu ya da dolgusuz olması da yine dikkate değer bir unsurdur. Eğer büyük göğüslü bir kadınsanız dolgusuz bir sütyeni tecih etmeli; küçük göğüslü bir kadınsanız dolgulu bir sütyeni tercih etmelisiniz demektir. 
Doğru Sütyen Testi
Satın aldığınız sütyenin doğru ya da yanlış olduğunda kararsız mı kaldınız? Altın kurallar sizi en doğru sonuca götürecektir. Maddelerle açıklayalım;

  • Sütyen cup'ın altından ya da üstünden fışkırmamalı, göğüse tam oturmalıdır.
  • Sütyeni giydiğinizde askılar vücuda tam olarak değmelidir. Eğer havada kalıyorsa size küçük gelen bir sütyenin içindesiniz demektir.
  • Sütyenin iki cup'ını birbirinden ayıran uç göğüslerin arasına tam oturmalıdır. Yani göğüs iki taraftan birbiriyle temas etmemelidir.
  • Giydiğiniz zaman sütyende yaşanan bir bollukta yanlış seçimin habercisidir.

KÜLOT
Külot hijyen açısından çok dikkat edilmesi gereken ayrıca görünüşü ciddi manada etkileyen bir unsurdur. Yanlış külot seçimi biz kadınları oldukça rahatsız eder. Üstüne üstlük kıyafetlerin duruşunu etkiler. Dar elbise, etek ya da pantolonda yanlış külot seçimi büyük bir hatadır. 
Külot Tipleri
Farklı külot tipleri kurtarıcılık özellikleriye öne çıkar. Güzel bir gecede ya da bir davette veyahut gece uyurken aynı tip külot kullanamayacağımıza göre külot tiplerini derlemek gerçekten büyük önem taşıyor demektir.
G String: Dar elbiselerin altında müthiş bir görünüm yakalamanızı sağlayan bu ipli külotlar oldukça seksi bir görünüm verir. Fantazi giyimin vazgeçilmezlerindendir. Özellikle günlük hayatın dışında oldukça harika bir kullanım kolaylığı sağlar. Ancak dikkat edilmesi gereken bir unsur vardır. Uzun saatler tanga giymenin sağlığa zararlı olduğu uzmanlar tarafından açıklanmıştır. Lütfen güzelliğinizin yanında sağlığınızı da düşünmeyi unutmayın.
Slip: Günlük hayatta biz kadınların en çok kullandığı külot tipidir. Eğer satın alırken dikişsiz olanları tercih ederseniz kıyafetlerinizin arkasında nahoş bir görüntüye de sebebiyet vermeyecektir.

1 den 24 e 24 (1 sayfa) ürün gösteriliyor