Deri- Harness Fantazi Giyim

Deri Harness kumaşlar öncelikle diğer kumaşlara oranla dayanıklılığı ile ön plana çıkarlar. Deri-Harness tarzı kumaşların tercih edilme tarzları genellikle fantazi giyimde olmakla birlikte iç çamaşırı olarak da oldukça tercih edilmektedir. 
Deri-Harness İç Çamaşırları
Bu tarz kumaşlar iç çamaşırı olarak çok kullanılmaktadır. Erotik bir görünüm sağlamasının yanında vücuda oturması, vücut hatlarını belirginleştirmesi nedeniyle bayanlar tercih etmektedirler. Aynı zamanda sağlıklı bir iç giyimdir. Deri-Harness türü kumaşlar dayanıklılık ile birlikte terlemeyi önleyen sağlıklı yapıları ile de fantazi türü iç giyimde ön plana çıkmaktadır. Her renkten ve dizayndan sütyen modelleri, gecelikler, fantazi modeller ve iç çamaşırları zengin bir görsellik sunmaktadır.
Deri- Harness Fantazi Giyim
Deri-Harness kumaştan fantazi bir giyim tarzı vücudunuzun hatlarını belirginleştirip saracak, göze çarpan ve dikkat çeken bir hale getirecektir. Sağlam, dayanıklı, kaliteli yapısı ile bu tür kumaşlar fantazi giyimde ön plana çıkmaktadırlar. 
Pamuklu kumaşlardan ziyade deri kumaşlar her zaman asil bir görünüm sunmakta, çarpıcı bir görsel etki yaratmaktadır. Deri-Harness tercih etmekte bir çok neden vardır. Bunları kısaca özetleyecek olursak;
-Estetik görünüm bu kumaşlarda daha belirgindir
-Nefes alan, yumuşak bir dokusu vardır
-Doğal yapısı ile nem tutmaz ve kullanışlıdır
-Vücudu serin tutan özelliği ile terlemeyi geciktirir
-Deforme olmaya, yırtılmaya karşı dayanıklı ve sağlamdır
Suni ve Hakiki Deri Arasındaki Farklar
Günümüz tesktilinde gelişen teknoloji sayesinde hakiki deriye yakın özelliklerde suni deriler üretilmekte ve giyim piyasasında sıkça kullanılmaktadır. Sentetik deri ismi ile de tanınan suni deri üretiminde genellikle poliüretan kumaş kullanılır. Teknolojik makinalar sayesinde hızlı ve seri üretilir.
Hakiki deri zahmetli bir uğraşı sonucu üretilir. Hayvanların derileri farklılık göstermektedir. Derinin yüzüldükten sonra tuzlanıp kurutulması gerekmektedir. Aksi halde bozulma riski ile karşı karşıyadır. Titiz bir çalışma ile içte kalan minik deri parçalarından ayrılan deri tabaklanır. Hakiki derinin kendisine özgü, farklı ve son derece doğal bir kokusu vardır. Kumaş dokusu olarak yumuşaklığı ile dikkat çeker. Bu yumuşaklık sayesinde her tür sektörde kolaylıkla işlenip şekil alır.
Sentetik-suni derilerin en önemli avantajı ucuz olmalarıdır. Poliüretan kaplamalı suni deriler doğal deri ile benzer özellikler taşıdıklarından dolayı giyim piyasasında da sıklıkla tercih edilirler.
Poliüretan kaplı suni deriler tıpkı hakiki deri gibi nefes alan bir yüzeye sahiptir. Sağlıklı ve yumuşak bir yapıya sahiptir. İç giyimde de sağlıklı ve dayanıklı yapılarından dolayı tercih edilirler. Görüntü olarak da doğal deri ile çok yakın özellikler göstermektedir. Suni deri hayan sevgisinin ağır bastığı kişiler tarafından da çok tercih edilir. Bilindiği üzere hakiki deri elde etmek için hayvanın ölmüş olması gerekmektedir. Suni deride ise her hangi bir hayvanı öldürmeye gerek yoktur. Bir çok yönden avantajlı olan suni deri günümüzde giyim piyasasında çokça tercih edilmektedir. 

TÜKENDİ
-58%
TÜKENDİ
-53%
-56%
TÜKENDİ
-56%
TÜKENDİ
-56%
1 den 52 e 89 (2 sayfa) ürün gösteriliyor